Kontil İnşaat LTD

izmir, bornova, alçı, sıva, asma - tavan, boya makinalı alçı sıva, kontil, kartonpiyer, inşaat, her türlü inşaat malzemeleri.
www.kontilinsaat.com
Tel: 0232 373 49 11
Gsm: (0532) 266 29 01
E-Posta: bayram-ata@hotmail.com

Adres: 460 sk no: 5/A Bornova/İzmir
Bizden Haberler
Sitemiz açılmıştır
Ürünler eklenmiştir.

İzolasyon, Mantolama
İzolasyon, mantolama ve ısı yalıtımı sistemlerini başarı ile uyguluyoruz. Rutubet, nem, yoğuşma ve küflenme gibi etkiler ortaya çıkmıyor. Isı yalıtım sistemleri %60 mertebelerinde yakıt tasarrufu sağlıyor. Sistem kısa sürede yapılan yatırımı karşılıyor.


Kontil Insaat | Tadilat - Tamirat

TADÄ°LATTA DA YANINIZDAYIZ

Genellikle geniÅŸ alana sahip iÅŸyerlerinde çalışma odası, toplantı salonu ve maÄŸazalarda dekoratif bölme ve tavan oluÅŸturmak için alçıpan duvar, alçıpan asma tavan ve taÅŸyünü asma tavan uygulamalarından faydalanılmaktadır. Aklınıza Tadilat, tamirat, izolasyon denilince ne geliyorsa biz onların hepsini yapıyoruz. Uzman dekoratörlerimizle iÅŸyeri ve evinizi tekrar dizayn ediyoruz. Ä°zolasyon ve mantolama iÅŸleri, temiz ve pis su, elektrik ve kalorifer tesisatı, alçı sıva, kartonpiyer, alçıpan, boya ve diÄŸer iÅŸlerinizi, büyük bir titizlikle yapmaktayız.
Ä°Ç VE DIÅž CEPHE TADÄ°LAT
Binanızın elbisesi dış cephe kaplamasıdır. Ä°yi ÅŸekilde izolasyonu yapılmamış, kalitesiz malzemelerle sıvanmış bir yapı devamlı yeni sorunlar çıkaracaktır. Dış cephe ve iç cephede elimizdeki alternatifler çok fazla ve her biri yüzünüzü güldürecek cinsten; hesaplı ve uzun ömürlü. 

TADÄ°LAT - ONARIM - YENÄ° Ä°NÅžAAT
Eski binaların evlerin tadilat ve onarım isteyen bölümleri için teknik danışmanlarımız tarafından ücretsiz keÅŸif yapılır. Sonrasında inÅŸaat mühendislerimiz tarafından projelendirilerek ön çalışmalar tamamlanır.


Tadilata karar verme aşamasında neler dikkate alınmalıdır?
Tadilata karar vermeden önce tadilat esnasındaki dağınıklığa, toz dumana, moloz birikmesine, gürültüye rahatınızın bir süre bozulacağına hazırlıklı olmalısınız.Psikolojinizi buna göre hazır etmelisiniz. Çünkü bu gibi sorunlar en çok tadilatta çıkmaktadır.
Tadilata karar verdikten sonra zamanlama ve iş planlaması nasıl yapılmalıdır?
Tadilata karar verdikten sonra, tadilat yapılan yerde en az duracağınız ve yorgun olmadığınız zamanı seçerek iÅŸ planlamasını yaptırmalısınız. Hafta sonları tadilat iÅŸine ara verdirmelisiniz.  

Ä°nÅŸaatla ilgili tüm çalışmalarınızda Kontil Ä°nÅŸaat'tan yararlanabilirsiniz.

KONTÄ°L ALÇI DEKORASYON
Firmamiz her turlu Tadilat,Tamirat islerinde sizlerin hizmetindedir... Fabrika, iÅŸ yerleri, villa, ofis, daire ve inÅŸaatların plastik boya, saten boya, yaÄŸlı boya, dış cephe boyası ve badana uygulamaları…

Ayrica seramik-parke-fayans, kartonpiyer, alçı sıva, asma tavan, alçıpan,dekorasyon, duvar içi izolasyon uygulamaları…
Çatı onarımları, ve izolasyonu çalışmaları...
Laminat ve lamine parke,zemin uygulamaları,
Deneyimli mimar ve tecrübeli ustalarımız tarafından dikkatle ve itina ile yapılmaktadır. 

 

• Bizi tercih ederek dekorasyon, tadilat, alçı, asma tavan ve inşaat uygulamaları konusunda profesyonel bir kuruluştan hizmet almak üzere ilk adımı atmış oldunuz.

• Kontil Alçı, sektörde sahip olduğu tecrübeyle profesyonel çözüm ortağınız olarak hizmet veriyor.

• Hizmetlerimizden bazılarını; asma tavan sistemler, tadilat, alçı dekorasyon işleri, bölme duvar, kartonpiyer, ışıkbant, alçı sıva, boya, dekorasyon, tasarım inşaat, çatı kaplama, bahçe duvarları, havuz inşaatları, villa inşaatları, konut inşaatları, fabrika inşaatları, kalıp, demir, duvar, mantolama, izolasyon, şıngıl çatı ve mantolama olarak sıralayabiliriz.

• Her projede ayrı bir zevk ve heyecanla hızlı ve kaliteli bir şekilde işlerimizi teslim etmeyi kendimize görev edindik.

• Fark oluşturan uygulamalarımız ile içinde yaşamaktan zevk duyacağınız mekanları beğeninize sunuyoruz.